Online Před 6 roky

Nové květinářství v Havlíčkově Brodě: originalita, dostupná cena i osobní doručení

Floristika Sonny otevírá v centru Havlíčkova Brodu nové květinářství. Od pondělí 10. dubna bude obchůdek s živými květinami, nejrůznějšími dekoracemi, suchými vazbami i ručně vyráběnými svíčkami k navštívení každý všední den od 8.00 do 17.00 v Dolní ulici č. 104 (bývalý fotograf).

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Darujte na Valentýna kytičku

Blíží se svátek svatého Valentýna, kdy si i my v Česku předáváme malé i sladké dárky, přáníčka nebo květinu, abychom své lásce ukázali, jak moc ji máme rádi. V Havlíčkově Brodě můžete využít Floristiku Sonny a nechat si květinu přivézt až před práh.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Vánoční svícen oživí štědrovečerní tabuli

Se štědrým dnem a štědrovečerní večeří se váže mnoho zvyků, které dnes více či méně dodržujeme. Všichni ale chceme společně se svými nejbližšími slavnostně usednout ke stolu, pochutnat si na salátu, dozlatova usmaženém kaprovi a užít si vánoční atmosféru, kterou může navodit i světlo svíčky a svícen s živými květy. A jak ho vytvořit?

Blog
Před 7 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Letošní trendem jsou ledové Vánoce

Stejně jako móda i vánoční dekorace, výzdoba, adventní věnec nebo ozdoby na stromečku podléhají aktuálním trendům. Letošní Vánoce jsou spjaté s bílou barvou a křišťálově poloprůhlednými dekoracemi v živých odstínech. Tradiční výzdobou vánočního adventu býval klasicky věnec, dnes už se ale lidé zaměřují i na netypická aranžmá. Objevují kouzlo štol, podlouhlých tzv. parterů, táců do čtverce nebo i proutěné loďky. Floristika Sonny z Havlíčkova Brodu přináší tipy a návod na vánoční výzdobu.

Blog
Před 7 roky
REGIONVYSOCINA.CZ