ZPRÁVY AKTUALITY Vysočina

6 podzimních stylizací s dámským kabátem v hlavní roli

Podzim je období, kdy se náš šatník začíná proměňovat v nové, hluboké barvy a bohaté textury. V srdci toho všeho jsou dámské podzimní kabáty, které nejen chrání před chladným větrem, ale také přidávají šmrnc a eleganci. Společně objevme šest rozmanitých stylizací, kde dámský kabát od TATUUM hraje první housle.

0

Včera

Studijní obor praktická sestra se nově objeví i v nabídce střední školy v Pelhřimově

Střední průmyslová škola a střední odborné učiliště Pelhřimov (SPŠ a SOU Pelhřimov) ve spolupráci se zřizovatelem, Krajem Vysočina a Nemocnicí Pelhřimov, příspěvkovou organizací plánuje otevřít ve školním roce 2024/2025 nový obor Praktická sestra, který by žákům poskytoval kvalitní vzdělání a příležitosti k rozvoji dovedností v oblasti zdravotní péče.

0

Před 3 dny

Ministerstvo zdravotnictví: Situace s onemocněním covid-19 je stabilizovaná

S blížícím se podzimem ale dbejte na prevenci a očkujte se.

0

Před týdnem

Letošní první divadelní premiéra: Mrzák insishmaanský

Horácké divadlo Jihlava, krajská divadelní scéna zahájí tento víkend novou divadelní sezónu s pořadovým číslem 84.

0

Před týdnem

Senátor ODS Aschenbrenner: Společná kandidátka SPOLU do eurovoleb je nesmysl, vzniklo by další monstrum

Politické strany sestavují kandidátky do voleb do Evropského parlamentu, které se uskuteční v červnu 2024. Zaznívají i hlasy, že by vládní koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) měla do toho jít společně, podobně jako tomu bylo při hlasování do Poslanecké sněmovny v roce 2021. Považuji tento postup za nesmyslný, protože postavení a možnosti ODS by to oslabilo a byl by to jen výtah k moci pro menší strany.

0

Před týdnem

Evropský týden mobility se blíží. Letošní ročník nese téma „Kombinuj a jeď“

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY – takový název nese kampaň Evropské komise, která se každoročně koná v termínu 16. až 22. září. Cílem kampaně je upozornit na problémy v dopravě a hledat řešení šetrná ke klimatu a životnímu prostředí.

0

Před 2 týdny

Jak na čistý vzduch v domácnosti pro příjemné bydlení

Kvalita vzduchu je aktuálně velkým tématem. Nemáme přitom na mysli pouze celkové klima, ale i ovzduší ve vaší domácnosti. V něm se totiž často množí bakterie a prachové částice, které dokáží potrápit nejen astmatiky a alergiky, ale prakticky všechny uvnitř. Na následujících řádcích se dozvíte, co můžete pro zlepšení vzduchu ve vaší domácnosti udělat i vy.

7

Před 2 týdny

Věčné růže z e-shopu HomeDecorHome.cz jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost

Představte si, že máte možnost darovat květiny, které neuvadají, neztrácejí svou krásu a vůni po celé roky. To není pouhý sen. Díky e-shopu HomeDecorHome.cz můžete získat tyto nádherné věčné růže, které jsou ideálním dárkem pro každou příležitost. Nechte se inspirovat touto originální a nadčasovou možností vyjádřit svou lásku, vděčnost nebo obdiv.

2

Před 2 týdny

Dezinfekce na ruce je důležitá pro ochranu našeho zdraví a zdraví ostatních

Dezinfekce rukou je důležitým preventivním opatřením proti šíření infekčních onemocnění. Ruce jsou totiž často v kontaktu s různými povrchy a předměty, na kterých se mohou nacházet mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry nebo plísně. Tyto mikroorganismy mohou být přeneseny na jiné osoby nebo na rty, oči nebo nos, a způsobit tak různá onemocnění.

7

Před 3 týdny

Havlíčkobrodská nemocnice bude mít nové infekční oddělení. Kraj přijde na téměř 300 miliónů korun

Jak informoval hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek, ještě letos by mohla začít přestavba a dostavba infekčního oddělení krajské havlíčkobrodské nemocnice za odhadovaných 285 milionů korun. Kraj Vysočina je připraven stavební práce zaplatit z vlastního rozpočtu.

4

Před 3 týdny

Značku Vysočina regionální produkt nově nese pivo z Telče a maso z Otína

Certifikaci a značku Vysočina regionální produkt mohou nově využívat pivovar Panský dvůr Telč resp. jejich čtyři originální piva Nádeník, Holomek, Hofmistr a IPA Klíčník.

2

Před měsícem

Co je krmivo pro psy a jaké jsou jeho druhy?

Co přesně je krmivo pro psy a proč je důležité? Strava vašeho psa má velký vliv na jeho zdraví a spokojenost. Proto je tak důležité vybrat pro svého psa správné krmivo. Existuje mnoho druhů krmiva pro psy, ale nejdůležitější je krmivo pro psy. Jedná se o kompletní krmivo, které by mělo tvořit základ stravy vašeho zvířete. Proč je to tak důležité krmivo ve výživě psů? Protože obsahuje nezbytné a základní živiny, které jsou nezbytné pro zachování životních funkcí a zdraví zvířete. Těmito nepostrad

10

Před měsícem

SsangYong dnes uvedl na český trh facelift modelů Tivoli a Tivoli Grand

SsangYong dnes uvádí na český trh faceliftovaný model Tivoli a jeho kombi verzi Tivoli Grand. Navazuje tak na úspěch předchozích verzí těchto modelů. Již tradiční předností vozů jihokorejské značky SsangYong zůstává velmi atraktivní poměr ceny a užitné hodnoty.

2

Před měsícem

Poslední možnost prohlídek expozic na Hradě Kámen

Nezmeškejte poslední možnost podívat se na Hrad Kámen. O víkendu 26. - 27.8.2023 otevře své brány naposledy.

3

Před měsícem
weby uniweb