ZPRÁVY AKTUALITY Vysočina

Po čtyřleté pauze se do sídla kraje vrátí Barevné Vánoce

Balení dárků, ochutnávka tradičních vánočních pokrmů, ukázky tradic, zdobení cukroví a mnoho dalšího čeká na návštěvníky Barevných Vánoc.

0

Před 6 dny

SsangYong přináší vánoční dárek: zvýhodnění 40 000 Kč na model Torres!

Po úspěšném uvedení zbrusu nového modelu Torres s cenou již od 699 900 Kč, značka SsangYong nyní přichází s vánočním dárkem pro své zákazníky ve formě zvýhodnění 40 000 Kč na tento všestranný rodinný vůz.

0

Před týdnem

Více než tři stovky připojených míst. Kraj rozšiřuje vlastní internetovou síť

Vysokorychlostní optická síť Kraje Vysočina ROWANet se rozrůstá.

0

Před týdnem

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost: Kraj Vysočina přijímá přihlášky do soutěže

Staňte se společensky odpovědnou organizací, u které Kraj Vysočina ocení snahy integrace zájmů sociálních, environmentálních a lidskoprávní začlenění zájmů zákazníků do svých provozních činností.

0

Před 3 týdny

Jak vybrat matraci?

Matrace se vyrábějí z mnoha různých materiálů, které se mezi sebou liší například tvrdostí, životností nebo flexibilitou.

0

Před 3 týdny

Sháníte stabilizované květiny? Vsaďte na věčné růže!

Květiny jsou bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejvíce obdivovaných darů, které můžeme druhým lidem předat. Květiny nám vytvářejí okouzlující atmosféru a dodávají do našich domovů nezbytný nádech přírody a krásy. Sháníte stabilizované květiny, které vydrží až několik let? Vsaďte na věčné růže z e-shopu www.homedecorhome.cz!

0

Před 4 týdny

Kraj Vysočina inovuje vozový park. Z dotačních prostředků Národního plánu obnovy zakoupil nový elektromobil

Kraj Vysočina v letošním roce uspěl s žádostí o podporu z finančních prostředků Národního plánu obnovy na pořízení nového elektromobilu a dobíjecí stanice.

0

Před 4 týdny

Blíží se Veřejné fórum Kraje Vysočina 2023. Proběhne 23. listopadu

Fórum Zdravého kraje je veřejné projednání k celkovému udržitelnému rozvoji příslušného regionu, které se realizuje 1x za dva roky.

0

Před měsícem

Senátor Aschenbrenner: Společná kandidátka do eurovoleb je pro ODS špatný nápad, je to ideový oheň a voda

ODS, TOP 09 a KDU-ČSL jdou do voleb do Evropského parlamentu společně. A to přesto, že mají zjevně rozdílné pohledy na to, jak se má Evropská unie dál vyvíjet a jak přistupujeme k jednotlivým problémům, které ovlivňují náš život. Považuji to za zbytečný ústupek občanských demokratů dvěma menším stranám.

0

Před měsícem

Mutace BRCA genů mnohonásobně zvyšují riziko rakoviny prsu. Pomáhá preventivní operace

Rakovina prsu patří dlouhodobě k druhé nejčastější rakovině u žen. Ročně jí onemocní 7 000 z nich, téměř třetina nepřežije. Riziko vzniku tohoto zhoubného nádoru výrazně zvyšují BRCA geny. Pokud nefungují správně, hromadí se v buňkách chyby, které mohou vést právě ke vzniku rakoviny. U žen s vysokým rizikem se doporučuje preventivní mastektomie, tedy odstranění prsou.

0

Před měsícem

Cenné stromy zůstanou i budoucím generacím. Kraj Vysočina připravuje rozsáhlou obnovu parků

Pamatuje vládu Marie Terezie, zrušení nevolnictví nebo průmyslovou revoluci. Pod majestátním stromem sedával mladý Karel Havlíček spolu se svou budoucí manželkou Julií.

0

Před měsícem

Síla spolupráce: Odhalení vlivu HR Business partnerů v moderních organizacích

Lidské zdroje (HR) prošly v posledních letech mnoha změnami a vývojem. Jedním z klíčových prvků v moderních organizacích je koncept HR Business Partners. Tento článek se zaměřuje na význam a úlohu HR Business partnerů v dnešních organizacích.

0

Před měsícem

Zažijte Týden pěstounství v Kraji Vysočina a staňte se pěstouny

Závěr října a začátek listopadu budou na Vysočině patřit pátému ročníku Týdne pěstounství.

0

Před měsícem

Zařiďte si svůj vlastní zahrádkářský ráj: Zahradní domek a fóliovník jako praktický základ

Ať už patříte mezi ostřílené zahrádkáře, či s pěstováním teprve začínáte, fóliovník patří mezi nutné vybavení. Otevře vám mnoho možností a usnadní zahradničení. A chybět by neměl ani zahradní domek, do kterého uschováte všechno své vybavení.

2

Před měsícem
weby uniweb