Jihlavská firma Bosch Powertrain s.r.o. uspořádala 16. firemní ples, na kterém byla podpořena Nemocnice Jihlava

Finanční dar ve výši 300 tisíc korun přispěje k pořízení vybavení pro dvě oddělení nemocnice

uniweb weby

Šestnáctý reprezentační ples firmy Bosch Powertrain s.r.o. konaný tentokrát pod názvem „Česko-slovenský ples“ přilákal dne 10. března 2023 více než čtyři stovky návštěvníků a řadu hostů.

Na návštěvníky plesu čekal pestrý hudební program, hvězdami večera byli známý slovenský zpěvák Pavol Habera a oblíbené české pěvecké duo Petr Kotvald se Stanislavem Hložkem. Hlavní hudební program zajistila kapela Timbre Music.

Firma Bosch klade po vzoru svého zakladatele Roberta Bosche klade veliký důraz na přejímání společenské zodpovědnosti a podporuje trvale neziskové a charitativní organizace. Proto se jihlavský Bosch rozhodl v rámci firemního plesu předat dárcovský šek pro interní oddělení a oddělení centrálních operačních sálů a sterilizace v celkové výši 300 000 korun. Finanční dar je určen na pořízení mobilních zdravotnických zásuvkových a manipulačních vozíků, včetně košů na sterilizaci robotických nástrojů.

Symbolický dárcovský šek předali ředitelé firmy Bosch Powertrain s.r.o. Ralph Carle a Rajendra Basavaraju primáři interního oddělení Nemocnice Jihlava Jaroslavu Točíkovi
.

K finančnímu daru se vyjádřil ředitel Nemocnice Jihlava Lukáš Velev: „Jsem velmi rád, že Nemocnici Jihlava podporují významné firmy z regionu. Zde bych chtěl výslovně jmenovat firmu Bosch, která je díky kulturnímu nastavení v zemi jejího založení naším nejvýznamnějším dárcem a podporovatelem. Děkuji velmi.

  • V rámci plesu věnovala firma finanční dar Nemocnici Jihlava ve výši 300 000 korun
  • Podpora aktivního zapojení zaměstnanců v interním systému zlepšovacích návrhů formou atraktivní hlavní ceny Škoda Karoq

Zapojení zaměstnanců do interního systému IdeaM

Firma Bosch v Jihlavě podporuje ve svém závodě systém IdeaM pro podávání zlepšovacích návrhů. Ze všech zlepšovacích návrhů zaměstnanců jihlavského Bosche, které v roce 2022 pomohly firmě ušetřit více než 500 000 korun, byl vylosován vítězný zlepšovací návrh. Autor vítězného návrhu vyhrává jako odměnu osobní automobil Škoda Karoq. V rámci firemního plesu proběhlo zároveň s vyhlášením vítěze IdeaM za rok 2022 i předání hlavní ceny – Škody Karoq. Hlavní cenu letos získal Tomáš Homola (technolog pro výrobu ventilů PLV).

Závod Jihlava

Ve firmě Bosch Powertrain pracuje na 4 500 zaměstnanců. K hlavním výrobkům patří vysokotlaká čerpadla pro dieselové motory, tlakové zásobníky, regulační ventily tlaku, vstřikovací injektory a zpětné vedení paliva pro systém common rail. Firma v roce 2023 rozšiřuje stávající výrobu o výrobky z oblasti elektromobility a připravuje se postupně na sériovou výrobu elektronáprav, elektrických motorů, statorů a rotorů

Firma získala řadu národních a mezinárodních ocenění, jako například prestižní ocenění „Národní cena kvality ČR-Excelentní firma“ nebo ocenění za prorodinně orientovanou personální politiku firmy „Audit rodina & zaměstnání“, udělované Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky. Firma se již po řadu let tradičně umisťuje na čelní pozici v renomované soutěži nejlepších českých exportérů „Exportér roku“.

Zdroj textu a obrázků: TZ Bosch Media Service


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
UNIWEB - weby od lidí pro lidi
Související
Nejčtenější

Hlavní zprávy