Václav Beránek pokřtil svou prvotinu

Úterní podvečer patřil v Divadelním klubu Horáckého divadla Jihlava slavnostnímu křestu knižní prvotiny Václava Beránka. Básnickou sbírku Když přijde láska sepsal Václav Beránek, ilustrovala ji herečka Horáckého Divadla Jihlava Tereza Otavová.

uniweb weby

Kmotry nové knihy byl Milan Pilař a Lucie Pátková, kteří se s Václavem Beránkem poprvé setkali před dvěma lety na Letní žurnalistické škole v Havlíčkově Brodě. „Od té doby jsme velcí přátelé a Václav nás neustále překvapuje svou aktivitou a nesmírným elánem,“ shodli se oba kmotři. Třetí kmotrou a zároveń moderátorkou celého večera byla Lenka Schreiberová.

O přednes vybraných básní se postarali herci Horáckého divadla Jihlava Josef Kundera, Stanislav Gerstner a Petr Soumar. Křestu se nakonec ze zdravotních důvodů nemohla zúčastnit herečka a ilustrátorka Tereza Otavová.

Knihu Když přijde láska můžete zakoupit v knihkupectví Otava v Komenského ulici v Jihlavě nebo objednat přes Facebookovou stránku Václav Beránek - Byl mi dán dar.

Kromě tištěného vydání připravuje Václav Beránek ve spolupráci s herci Horáckého divadla Jihlava i audio verzi. Na tu si ale jeho příznivci musí několik měsíců počkat.


Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024