Velké Meziříčí hostí Kmínový festival

Spolek Český Kmín pořádá 22. června 2023 ve Velkém Meziříčí akci v wellness centru Beauty&Beast. Program zahrnuje kulinářskou show s šéfkuchaři, hudbu od Maria Singer a folklórních souborů, zábavu pro děti i výstavu zemědělské techniky. Akci moderují Petr Čtvrtníček a Karel Jonák.

uniweb weby

Zájmový spolek Český Kmín tradičně pořádá svou každoroční akci, která se letos odehraje v prostorách wellness centra Beauty&Beast ve Velkém Meziříčí. Tato výjimečná událost proběhne v sobotu 22. června 2023 od 10 do 17 hodin.

Program akce začne kulinářskou show, během které se účastníci mohou těšit na ochutnávky připravované špičkovými šéfkuchaři. Na pódiu se představí Martin Štangl, Pavel Brichzin a David Rejhon, jejichž umění zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Hudební zážitek zajistí Maria Singer, cimbálová hudba Hantál a folklórní soubor Omladina, kteří se postarají o příjemnou atmosféru nejen k tanci, ale i k poslechu. Pro malé návštěvníky je připraven speciální program, kde nebude chybět skákací kombajn a králičí hop.

Návštěvníci si také mohou prohlédnout výstavu zemědělské techniky, která přiblíží moderní zemědělské stroje a technologické novinky. Pro děti jsou připraveny dárky a farmářské trhy nabídnou řadu regionálních potravin s možností jejich degustace.

Celým festivalem bude provázet oblíbený herec Petr Čtvrtníček ve spolupráci s lisařem-kmínářem Karlem Jonákem. Společně se postarají o zábavné a informativní průběh akce, která slibuje být skvělým zážitkem pro všechny věkové kategorie.

Nezapomeňte si tedy rezervovat sobotní den 22. června a přijďte se pobavit, dozvědět se něco nového a ochutnat lahodné speciality. Český Kmín a jeho partneři se těší na vaši návštěvu.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024