Zavítá Košilatá one man show na Vysočinu?

Košilatá one man show Honzy Vavřičky s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí by se mohla objevit v kulturních klubech Kraje Vysočina.

uniweb weby

Košilatá one man show Honzy Vavřičky s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí je nové stand up vystoupení, které můžete vidět v kulturních klubech v různých městech České republiky. Jde o komediální vystoupení tzv. na stojáka, při kterém bavič Honza vypráví košilaté vtipy a veselé erotické příběhy. 

Při show v plzeňském hotelu Centrál s bavičem vystoupily také herečky Tereza DanihlíkováRadana Jarošová.  

Radana Jarošová je rodačka z Mostu a divadelní herečka, která se věnuje herectví od čtrnácti let. Po přestěhování do Plzně za studiem se seznámila s Karlem Hájkem, jejím divadelním parťákem, se kterým vedli po dobu sedmi let experimentální divadelní soubor A BASTA! DeKA Plzeň. Ten je divákům známý svými improvizačními novinovými divadly a také divadlem v jazyce čojč, kterému rozumí Češi i Němci. 

Se souborem Jezírko nazkoušela Radana Město Slunce a Sluhu svou pánů. Radanu Jarošovou jste mohli vidět například v dokumentu Za barokem na kole nebo ve francouzském filmu Edmond. Aktuálně můžete Radanu vídat v divadle Dialog jako hlavní hrdinku v komedii Amy. Duo Radana a Karel nyní chystá překvapení. Zatím můžeme prozradit jen to, že tomu říkají KRexit a že se máte na co těšit!

Tereza Danihlíková je herečkou v divadle Dialog v Plzni od roku 2004, dále vystupuje v pořadu Smazané skeče režiséra Petra Smazala, účinkuje na dobových módních přehlídkách a také si zahrála epizodní roli ve filmu Edmond.

Ohlasy diváků na Košilatou one man show

Zeptali jsme se ihned po představení diváků, jak se jim rozverné vystoupení líbilo. Paní Jana našemu online deníku REGIONVYSOCINA.CZ sdělila: "Pozvat si tohoto komika na jakoukoliv párty typu narozeniny, firemní večírek a podobně, to je rozhodně dobrá volba, protože s ním se zasměje skutečně každý. Díky za velmi příjemný večer."

Slečna Kateřina dodala: "Málo kdo mě dokáže rozesmát, jsem taková ledová královna, avšak při košilaté show jsem ze smíchu nevycházela. Doufám, že se ještě potkáme, za mě určitě palec nahoru." 

Zavítá Košilatá one man show na Vysočinu?

To záleží pouze na vás! Pokud máte o vystoupení zájem, pokračujte na stránky www.KosilataShow.cz

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

weby uniweb

Hlavní zprávy