Fotoalba jsou již pasé. Vyrobte si místo nich raději vlastní fotoknihu

Pamatujete si ještě na doby, kdy jste si nechávali vyvolávat fotky a následně jste je nekonečné minuty skládaly do alba? Tato doba je již za námi a místo klasických fotoalb zaujaly moderní fotoknihy. Proč si jejich tvorbu zamilujete a nedáte na ně dopustit?

uniweb weby

Snadná tvorba a příznivá cena fotoknih

Na úvod musíme zmínit, že tvorba fotoknihy není vůbec časově či technicky náročná a její pořizovací cena je velmi příznivá. Pokud ale milujete nejrůznější slevy, není problém hlídat si akce na fotoknihu a dát se do tvoření až ve chvíli, kdy bude za výhodnější ceny než obvykle. Cena fotoknihy se obvykle pohybuje v řádu desítek korun, ale během akcí si můžete pořídit dvě knihy za cenu jedné nebo ušetřit za poštovné.

Popisky, vtipy i vysvětlivky

Při tvorbě fotoknihy budete pracovat se snadno ovladatelným programem, který je plný nejrůznějších šablon a výsledná fotokniha tak může kromě fotek obsahovat také různé detaily, vtipné popisky či vysvětlivky. Toto při zakládání fotek do tradičních fotoalb nebylo bohužel možné.

Tip: Vytvořit si můžete také originální fotokalendář, stolní nebo závěsný, který si můžete vystavit klidně i v práci v kanceláři.

Kroužková, kovová, pevná či sešitová vazba

Přestože nabídka fotoalb byla a je neustále pestrá, fotoknihám se nikdy nevyrovná. Při sestavování vlastní knihy z fotografií si totiž můžete zvolit vazbu podle svých preferencí. Ať už jste zastánci kroužkové vazby, kovové, pevné či sešitové, žádná z nich není nedosažitelná. To samé platí o fotografii, která bude umístěna na přebalu – i tam si totiž můžete nechat natisknout vlastní fotku.

V porovnání s tradičními fotoalby mají moderní fotoknihy jasně navrch. Sestavíte si je na míru, svému vkusu uzpůsobíte přebal, vazbu i počet stran. Během práce s programem, který k tvorbě fotoknih slouží, budete moci přidávat také vtipné popisky či vysvětlivky. Už chápete, že fotoknihy se s fotoalby nedají vůbec srovnávat?

Zdroj foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

Autor: REGIONVYSOCINA.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Slavné sborové scény

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa