Karlos Vémola: "Ze zdravotních důvodů ruším zápas s Kinclem!"

To, o čem se v posledních několika dnech spekulovalo, se dnes bohužel potvrdilo. Karlos Vémola se ze zdravotních důvodů nemůže zúčastnit titulového souboje s Patrikem Kinclem. "Pro Patrika hledáme nového soupeře," uvedl Ondřej Novotný.

uniweb weby

Zpráva o Vémolově zdravotním stavu oběhla všechna média již 1. 12., kdy známý MMA bojovník skončil v nemocnici s blíže nespecifikovaným zánětem v těle. Na toto téma padly otázky na promotéra Ondřeje Novotného i Terminátorova dalšího soupeře hned v den oznámení na velké tiskové konferenci OKTAGON TIME, ale ani jeden z dotázaných v tu chvíli nedokázal odpovědět. Dnes však přišlo rozuzlení: zápas nebude.

"Ta situace nás všechny samozřejmě velice mrzí," řekl k tématu spolumajitel české organizace. “Přejeme Karlovi co nejrychlejší uzdravení a věřím, že se nám nový termín povede najít brzy. S touto situací bohužel nemůžeme nic dělat. Turnaj OKTAGON 38 nabídne i bez Karlose spoustu skvělých zápasů, ve kterých půjde o 2 tituly a kde se kromě Patrika Kincla, pro kterého momentálně hledáme soupeře, představí i další velká jména Oktagonu jako Magard, Macek, Peňaz nebo Škvor."

Image title

Vémola se naposledy představil v kleci na turnaji Oktagon 34 na pražské Štvanici 23. července, kde škrcením zastavil drzého srbského soupeře Aleksandara Iliče už v prvním kole a získal titul pro šampiona polotěžké váhy.

O Oktagonu
Oktagon MMA
je československá organizace pořádající turnaje ve smíšených bojových uměních (MMA) na území České republiky, Slovenska a Německa. Jejími zakladateli a majiteli jsou Ondřej Novotný a Pavol Neruda. První turnaj organizace uspořádala 10. prosince 2016 v Praze. V současnosti organizace uspořádala za 5 let více než 30 turnajů. Organizace připravuje každoročně také sportovní reality show ze světa bojových sportů Oktagon Výzva.

Zdroj textu a fotografií: ČTK PROTEXT

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
UNIWEB - weby od lidí pro lidi

Hlavní zprávy