Online Před 5 roky

Velikonoční žákovský turnaj Krucemburk 2018

Velikonoční turnaj pro mládež uspořádal ŠK Krucemburk za účasti 27 žáků a žákyň, převážně prvního stupně základních škol. Hrálo se v prostředí místní sokolovny na sedm kol, tempem 2×15 minut na partii, jeden turnaj, řízený programem na PC, řízený Mojmírem Smejkalem. Do Krucemburku přijeli děti z Oudoleně a Žďáru nad Sázavou, Ždírce a Jiskry Havlíčkův Brod.

Blog
Před 5 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Malí šachisté o Velkou cenu Lučice 2018

Druhý ročník žákovského turnaje Velká cena Lučice 2018 se uskutečnil ve středu 21. března za účasti 31 žáků a žákyň ze šachových kroužků ZŠ, kde působí vedoucí a trenéři ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

Blog
Před 5 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Mladí šachisté se v Lipnici utkali už po šestadvacáté

Tradiční dvacátý šestý ročník šachového turnaje Velká cena Lipnice nad Sázavou 2018 uspořádala ZŠ a MŠ v Lipnici nad Sázavou v pátek 9. března. Hlavním organizátorem jako každý rok František Roček za velké podpory ředitelky a vedení školy.

Blog
Před 5 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Okresní přebor mladých šachistů na Havlíčkobrodsku

Okresní přebor škol prvního stupně žáků 1.-5.třídy se uskutečnil v pondělí 4. prosince v AZ Centru Havlíčkův Brod za účasti dvanácti čtyřčlenných družstev žáků ZŠ z Havlíčkova Brodu, Chotěboře, Okrouhlice, Lipnice nad Sázavou, Oudoleně, Lučice.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Šachový turnaj v Havlíčkově Borové

Osmý ročník tradičního šachového turnaje, Memoriál Romana Bruknera, bývalého starosty Havlíčkovy Borové, se uskutečnil o víkendu v místním bývalém hostinci v Havlíčkově Borové. Turnaj je organizován zejména pro místní šachové nadšence, mládež a pozvané hráče amatéry hráče s nižším ELO.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Přebor havlíčkobrodských základních škol V Sadech a Štáflova v šachu

Na dvou základních školách v Havlíčkově Brodě, ZŠ V Sadech a Štáflova se uskutečnily šachové přebory. Nejlepší žáci budou své ZŠ reprezentovat příští týden v Okresním přeboru družstev škol na Havlíčkobrodsku.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Mladí šachisté se utkají v Havlíčkově Brodě

Přebor v šachu ZŠ V Sadech a Štáflova Havlíčkův Brod se uskuteční ve středu 29. listopadu od 8.30 v sále havlíčkobrodského klubu Oko v kategorii žáků ZŠ prvního stupně a druhého stupně.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

O pohár ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod rapid šachu

Pátého turnaje z celkového počtu patnácti, se zúčastnilo třináct hráčů z pořádajícího ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Prahy, Chotěboře, Jihlavy a Dobronína. O vítězi nebylo do poslední partie rozhodnuto. Skvěle si vedl Martin Hrančík, který v posledním kole porazil jednoho z favoritů Pavla Hodače, který do posledního kola nastupoval jako vedoucí hráč turnaje.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Šachový turnaj dětí Okrouhlice 2017

V pořadí třetí turnaj dětí ze šachových kroužků při základních školách, které vedou trenéři ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, se v pátek 23. června uskutečnil v místní sokolovně v Okrouhlici za účasti 42 žáků a žákyň.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Roman Vincze vítězem seriálu O pohár ŠK Jiskra Havlíčkův Brod 2017

Vítězem čtvrtého ročníku seriálu v rapid šachu O pohár ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod se stal zaslouženě kandidát mistra Roman Vincze z Gordic Jihlava. Zúčastnil se všech patnácti turnajů, ve kterých se devětkrát umístil na prvním místě. Druhé místo vybojoval Vítek Veselý z Jiskry Havlíčkův Brod, třetí skončil jeden z nejmladších účastníků seriálu, dvanáctiletý Rudolf Jun z TJ CHS Chotěboř.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Čtrnáctý turnaj v rapid šachu v Brodě má jasného vítěze

Roman Vincze si připsal zasloužené vítězství Romana Vincze, když o víkendu získal v havlíčkobrodském turnaji v rapid šachu v sedmi partií sedm bodů a byl stoprocentně úspěšný, už nyní je jasným vítězem celého seriálu O pohár ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2017.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Žákovský šachový turnaj v Oudoleni

Manželé Chvojkovi, místní nadšenci královské hry v Oudoleni a dlouholetí vedoucí šachového kroužku při ZŠ Oudoleň, uspořádali žákovský šachový turnaj.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Velká cena města Havlíčkova Brodu – Pribináček 2017 v rapid šachu mládeže zná vítěze

Havlíčkobrodský hotel Slunce se v sobotu 22. dubna zaplnil šachovými nadějemi na XII. ročníku tradičního a jednoho z největších šachových turnajů mládeže v ČR Velká cena města Havlíčkův Brod-Pribináček 2017. Z jednadvaceti měst Vysočiny, ale i dalších míst se prezentovalo 163 dětí ve věku od pěti do šestnácti let.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Urputné boje malých šachistů na 64 šachových polích v Lučici

Lučice 2017, pod tímto názvem se ve středu 29. března uskutečnil šachový turnaj pro děti ze šachových kroužků, organizovaných ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod na základních školách v Havlíčkově Brodě, Lučici, Okrouhlici.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Jedenáctý turnaj v šachu v Brodě vyhrál Roman Vincze

Seriál turnajů O pohár ŠK Jiskra Havlíčkův Brod v rapid šachu pokračoval v pátek 24. března jedenáctým turnajem a dostal se už do závěrečné třetiny. Vítěz, kandidát mistra Roman Vincze z Gordic Jihlava, si tak upevnil vedení v celkovém pořadí seriálu.

Blog
Před 6 roky
REGIONVYSOCINA.CZ